Listwa przypodłogowa spełnia wiele funkcji w mieszkaniu. Począwszy od estetycznego połączenia ściany z podłogą, po ochronę przed odkurzaczem i mopem podczas codziennego sprzątania. Zapobiega również przedostawaniu się brudu i wody pod panele. Jest sprytnym sposobem na to, by ukryć w niej przewody. Jej funkcja jest bardziej istotna, niż mogłoby się to nam wydawać.

Biel i szarości w ponadczasowym wydaniu
Nowa kolekcja VOX White-Up proponuje swoim klientom klasyczne i bezpieczne rozwiązania. W kolekcji dominuje biel. Jest to kolor uniwersalny, subtelny oraz optycznie powiększający powierzchnię. Dla miłośników mocniejszych kolorów, kilka listew przypodłogowych zostało zaprojektowanych w odcieniach szarości.

Espumo
Przeznaczona do kuchni i łazienek, dobrze współgrająca z płytkami ceramicznymi i podłogami winylowymi. Zastosowano w niej dwuwarstwową technologię Kerracore. Warstwa wewnętrzna listwy jest spieniona, co wpływa na lekkość produktu. Zewnętrzna warstwa listwy jest twarda – zapewnia ochronę przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

VOX Espumo

źródło: VOX

Evera
Spectrum kilkunastu kształtów w zarówno klasycznej – prostej, jak i w nowoczesnej odsłonie. Oferta stanowi minimalistyczne, prostokątne kształty oraz stylizowane i frezowane modele. Listwę montuje się wyłącznie na klej, bezpośrednio do ściany.

VOX Evera

Źródło: VOX

Estilo
Połączenie designu z funkcjonalnością. Dostępna w różnych kształtach, pozwala na sprytne ukrycie w niej kabli przypodłogowych. Dzięki mocowaniu na kołek jest niezwykle stabilna.

Data dodania: 09.08.2018