We wrześniu 2011 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprosiło swoich członków do jarocińskiego hotelu Jarota. Oprócz czasu na rozmowy i zabawy, uczestnicy pikniku mogli także pogłębić swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego.

Od południa na przyjezdnych czekał grill. Smaczne jedzenie i możliwość spotkania z dawno niewidzianymi kolegami po fachu z różnych stron Polski, pozwoliły zapomnieć o coraz bardziej jesiennej aurze.

Jednak nie samymi rozmowami i biesiadowaniem parkieciarze żyją. Organizatorzy zaplanowali także różne atrakcje sportowe. Po raz pierwszy odbył się turniej strzelecki o Puchar HartzLack’a. Panie i Panowie biorący udział w rywalizacji przeszli krótki trening, a później już całkiem na serio próbowali swoich sił w trafieniu z kilku metrów do celu o średnicy jednego centymetra. Zadanie nie było łatwe, ale nagroda z pewnością warta zachodu – oprócz pamiątkowego pucharu, zwycięzca otrzymał także wiatrówkę NORCONIA Premium z lunetą. Najlepszym strzelcem okazał się Ryszard Drab.

Nie zabrakło także czasu na tradycyjnie już rozgrywane zawody w rzucie klepką, które odbywały się indywidualnie dla kobiet oraz mężczyzn. Wśród Pań najlepsza okazała się Edyta Piegowska, a wśród Panów bezkonkurencyjny był Bogdan Miąskiewicz.

Po relaksującej zabawie na świeżym powietrzu, przyszedł czas na przyswojenie solidnej dawki wiedzy. Ogólnopolskie StowarzyszeniE Parkieciarzy patronuje akcji Parkieciarz ONLINE, organizowanej przez agencję Blue Ocean, wydawcę portalu myfloor.pl. Podczas ponad godzinnego szkolenia uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się jak najefektywniej promować usługi parkieciarskie w Internecie.

Po szkoleniu i posileniu się, rozpoczął się turniej siatkarski, do którego uczestnicy podeszli z pełnym zaangażowaniem. Nie obyło się bez kontuzji. Po wysiłku fizycznym zmęczone mięsnie można było zregenerować w hotelowym Aquaparku.

Wieczorem odbyła się natomiast uroczysta kolacja, podczas której zostały wręczone nagrody ufundowane przez firmy wspierające OSP.

Głównym punktem wieczornego spotkania było losowanie wśród wszystkich uczestników weekendowego pobytu w SPA dla dwóch osób, ufundowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Szczęśliwą laureatką została Jolanta Smoła. Zabawa przy dźwiękach muzyki trwała do białego rana.

Data dodania: 31.10.2011