28 października w Poznaniu odbyło się produktowe szkolenie dla architektów połączone z degustacją win organizowane przez Salon Direct Floor.

Celem szkolenia było zapoznanie architektów z ofertą Salonu. W szczególności skupiono się na prezentacji austriackich podłóg Serenzo i Symphony. Uczestniczący w szkoleniu mogli zobaczyć zarówno podłogi lite, jak i trójwarstwowe.

 

Szkolenie produktowe Direct Floor dla architektów

Direct Floor

Direct Floor jest jedynym dystrybutorem tych podłóg w Polsce. Tomasz Mielcarek, Prezes Direct Floor, zapoznał uczestników z charakterystyką podłóg, przedstawił  zalety oraz fakty stanowiące o ich przewadze nad produktami innych firm.

Podczas szkolenia została także przedstawiona pierwsza dębowa deska trójwarstwowa z gwarancją przy jej układaniu na instalację ogrzewania podłogowego – Serenzo TRIO. Deska ta zachowuje walory optyki deski litej.

Nie zabrało również istotnych informacji technicznych związanych z układaniem podłóg Serenzo i Symphony. Tomasz Mielcarek przedstawił możliwości, zalety oraz wady montażu podłóg na klej i „na pływająco”. Prezes Salonu poruszył także temat montażu drewna na ogrzewaniu podłogowym oraz wskazał zasadnicze różnice między podłogami litymi a trójwarstwowymi. Wiedza ta z pewnością będzie mogła zostać wykorzystana przez architektów w projektach, które realizują dla swoich klientów.

Spotkanie zakończono poczęstunkiem i degustacją win, podczas której uczestnicy szkolenia mogli poznać wiele interesujących faktów na temat hiszpańskich i niemieckich winiarni.

Data dodania: 10.11.2010