W dniach 14-15 kwietnia br. odbyły się w poznańskiej Arenie kolejne targi z cyklu DOM MIESZKANIE WNĘTRZE organizowane przez firmę redNet. Na poszukiwanie własnego „M” wyruszyło ponad 6600 poznaniaków.

Tradycyjnie targi redNET skupiają oferty deweloperów, banków i innych instytucji kredytowych. Podczas tej edycji nie zabrakło ofert domów i mieszkań w Poznaniu oraz Wielkopolsce prezentowanych przez m.in. Zakład Betoniarski Piotrowscy, BGR BAU Sp. z o.o. sp. k, Chronos Development Sp. z o.o., Ekonbud-Fadom, Family House Sp. z o.o.), Linea Sp. z o.o. czy Qubika Development. Propozycje były bardzo różne – od małych mieszkań, przez duże apartamenty, aż po domy. Przeważały jednak te pierwsze.

Targi umożliwiają bezpośredni kontakt z deweloperami i wybór oferty, która maksymalnie odpowiada oczekiwaniom.

Poznańskie targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE warto było odwiedzić także z powodu korzystnej oferty przygotowanej przez większość instytucji finansowych specjalnie na tę imprezę.

Kompleksowość tej imprezy oraz możliwość skorzystania z rabatów jest szczególnie ważna w obecnej sytuacji gospodarczej, która, niestety, nie sprzyja kupowaniu mieszkań czy domów.

Oprócz firm z branży deweloperskiej w poznańskiej Arenie można było też natrafić na przedsiębiorstwa oferujące produkty do wyposażenia wnętrz, m.in. Wool Star, Meblobuk czy Domarant.

Odwiedzając poszczególne stoiska można więc było uzyskać informacje dotyczące aranżacji wnętrz, a także skorzystać z wielu atrakcji – konkursów, loterii. Na tych targach stoisko miał także nasz portal, który jest patronem medialnym cyklu imprez organizowanych przez redNet. Podczas targów zainaugurowaliśmy nasz konkurs – Wiosenne Metamorfozy. Odwiedzający nasze stoisko mogli także skorzystać z bezpłatnych porad specjalisty z salonu podłogowego oraz architektów wnętrz. Opinie naszych ekspertów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Kolejna edycja targów w Poznaniu odbędzie się jesienią – 6 i 7 października 2012 – na którą, jako partner medialny imprezy, również serdecznie zapraszamy.

Data dodania: 10.05.2012