BUDMA 2019 już za niecałe dwa tygodnie. Znamy wszystkich gości, którzy wystąpią podczas wydarzeń towarzyszącym targom, takich jak Forum Designu i Architektury.

Wydarzenie będzie opierać się na spotkaniach z inspirującymi gośćmi. Na targi przyjadą światowej sławy twórcy, m.in. Emilio Nanni, Giuseppe Blengini czy Marcantonio Malerba, którzy chętnie wymienią się swoimi doświadczeniami i wiedzą z architektami oraz designerami.

Nie zabraknie też polskich artystów – w środę odbędzie się spotkanie autorskie z Filipem Springerem – reporterem i fotografem architektury. W czwartek o marce własnej i kreowaniu biznesu opowie Beata Kozar – projektantka wnętrz i fotografka. Z kolei doświadczeniami związanymi z zakładaniem własnej firmy podzieli się Krystian Nawrocki – architekt wnętrz.

W programie przewidziano również debatę „Komu służy „Lex deweloper”? Architekci, inwestorzy i samorządy wobec ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych”.

Nie zabraknie też obecności wykładowców Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, którzy opowiedzą o kształceniu na uczelni (Agata Gawlak), sukcesach studentów oraz możliwościach i zagrożeniach współczesnej architektury.

Ponadto, w ramach Forum będą miały miejsce rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagrody dziennikarskiej Prezesa Izby Architektów RP oraz „Szkice architektoniczne. Architektura przyjazna człowiekowi”. W ramach wydarzenia zaprezentowana zostanie wystawa 1 m/ARCH 2019, skupiająca najlepsze propozycje i realizacje projektowe.

Forum Designu i Architektury będzie okazją do zapoznania się z aktualną problematyką branży budowlanej, trendami w architekturze oraz znaczenia designu w kreowaniu marki.

Data: 13-14 lutego 2019 r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Iglica – pawilon 11

Data dodania: 04.02.2019

13.02.2019 / Poznań

Głogowska 14, 60-734 Poznań
https://www.forumdia.pl