Znamy już szczegółowy program targów MEBLE POLSKA. W ubiegłym roku w wydarzeniu oraz targach mu towarzyszących (Arena Design, Home Decor) uczestniczyło dokładnie 23 609 osób. Wśród nich znalazło się 20 885 profesjonalistów z 59 krajów. Czy i w tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie będą cieszyć się takim zainteresowaniem?


Targi są okazją zarówno do spotkań z projektantami i producentami, jak i do zaprezentowania osiągnięć w dziedzinie światowego designu. W tym roku potrwają one od 12 do 15 marca. W programie znajdują się wydarzenia związane z projektowaniem, gospodarką, jak i marketingiem. Wybraliśmy kilka z nich, odbywających się w ramach targów Meble Polska.

źródło: MEBLE POLSKA 2019

12 marca (wtorek)

We wtorek odbędzie się PROGRAM ROZWOJU EKSPORTU, czyli spotkania polskich eksporterów z niemieckimi odbiorcami. W programie również prezentacja najnowszych danych na podstawie raportu „Polskie Meble Outlook 2019” prowadzona przez Tomasza Wiktorskiego z B+R Studio.

13 marca (środa)

Kolejnego dnia targów przez cały dzień będzie można uczestniczyć w spotkaniach z ekspertami, którzy opowiedzą m. in. o rozumieniu potrzeb klienta w kwestii projektowania, eksporcie produktów na Bliski Wschód czy efektywnym gospodarowaniu w branży meblarskiej.

Uczestnicy dowiedzą się również czemu służy metoda QUICK RESPONSE MANUFACTURING (QRM) oraz jak wyglądają polskie meble oczami rodzimego i globalnego konsumenta według Google.

14 marca (czwartek)

W czwartek Jerzy Osika z Promedia opowie o trendach w wyposażeniu wnętrz, sposobach na eksponowanie towaru w sklepie meblowym czy skutecznym zarządzaniu.

W planach również spotkania na temat dofinansowania na własny produkt bądź linię produkcyjną, utrzymywania zysku w czasach spowolnienia, jak i ulg podatkowych.

 

To tylko niektóre z wydarzeń, które proponują organizatorzy targów Meble Polska. Cały program dostępny jest pod adresem: https://bit.ly/2BShsR0

[KK]

Data dodania: 26.02.2019

12.03.2019 / Poznań

Głogowska 14, 60-734 Poznań
https://www.meblepolska.pl