Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy zaprasza na Piknik Posadzkarski 2019, który jak co roku będzie okazją do zapoznania się z ofertą producentów branży podłogowej i nowymi technologiami. Podczas wydarzenia odbędą się liczne prelekcje, warsztaty, a również VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin.


W tym roku Piknik zostanie zorganizowany w „Bydgoskiej Budowlance”, która uzyskała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień w zakresie edukacji klasach technicznych i zawodowych. Wdrożono tam także pilotażowy program dla uczniów zdobywających wiedzę w zakresie posadzkarstwa. Instytucja jest pod bezpośrednią opieką PSP.

Na Pikniku będzie można zapoznać się z wzorami i kolorami posadzek w wybranym lokalu za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Również dzięki niej zobaczymy jak dziś działają urządzenia i maszyny używane do obróbki i renowacji posadzek i podłoży.

Podczas Pikniku odbędą się:

• Prelekcje otwarte dotyczące nowości, ciekawostek i wybranych zagadnień branżowych. Udział w nich może wziąć udział każdy zainteresowany zagadnieniami branży posadzkarskiej: firmy instalacyjne, firmy handlowe, montażyści, projektanci, architekci, kierownicy budów, nauczyciele przedmiotów zawodowych, rzeczoznawcy, uczniowie czy pasjonaci.

• VI Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin. Szczegóły uczestnictwa znajdują się tutaj. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

• Pokazy praktycznej nauki zawodu „Posadzkarz Wykładzin Podłogowych”, które poprowadzą najlepsze firmy instalacyjne z kraju.

• Szkolenia produktowe oraz pokazy prowadzone przez Członków Wspierających PSP oraz firmy biorące udział w imprezie.

• Bezpłatne porady architektoniczne.

• Bezpłatne konsultacje Rzeczoznawców PSP.

• Warsztaty dla studentów uczelni wyższych oraz uczniów klas zawodowych i technicznych realizujących program obejmujący naukę w zakresie posadzkarstwa.

Udział w Pikniku Posadzkarskim 2019 oraz w VI Mistrzostwach Polski w Montażu Wykładzin jest bezpłatny. Odbędzie się on w dniach 18-19 czerwca 2019 w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Więcej informacji na temat wydarzeń znajdują się w zakładce „Aktualności” na stronie SPP: posadzkarze.com.pl oraz na Facebook’u.

[KK]

Edit: relacja zdjęciowa z Pikniku Posadzkarskiego 2019:

Data dodania: 24.05.2019

18.06.2019 / Bydgoszcz

Jana Pestalozziego 18, 85-095 Bydgoszcz
posadzkarze.com.pl