Już 11 stycznia 2019 roku w Hanowerze rozpoczną się największe targi podłogowe w Europie. Przyszłoroczna edycja potrwa cztery dni, a jej hasłem przewodnim będzie „CREATE’N’CONNECT”. Wobec tego ciekawi nas, z czym twórcy połączą swoje zamiłowanie do wnętrz…


Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w prelekcjach doświadczonych architektów i projektantów głównie z Niemiec, ale i z innych krajów, takich jak Dania czy Wielka Brytania. Poruszą temat łączenia trendów z najnowszą technologią czy szeroko rozumianą kulturą. Nie bez znaczenia pozostanie dla nich również kwestia emocji.

 

źródło: Domotex 2018

Twórcy wiedzą, że podłoga stanowi jeden z najważniejszych elementów designu, skąd wynika jej kluczowa rola podczas targów DOMOTEX 2019. Prelegenci, którzy opowiedzą o jej znaczeniu, to specjaliści szczycący się pracami znanymi na całym świecie. Z pewnością możemy więc liczyć na innowacyjne i świeże pomysły, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów. Kogo zatem będzie gościł na początku roku Hanower?

Przykładowo, wysłuchamy jednego z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich projektantów – Sebastiana Herknera. Podejmie on temat innowacji w projektowaniu podłóg, przy zwróceniu uwagi na hasło przewodnie wydarzenia – „CREATE’N’CONNECT”. Prelegentką będzie również architekt i projektant wnętrz Ester Bruzkus, znana między innymi z zaskakujących kombinacji tkanin i kolorów. Ci, jak i wielu innych ekspertów postarają się wpłynąć na publiczność i zachęcić ją do dyskusji.

Poza wykładami, artyści oferują oprowadzanie po wystawach, które mają wyjaśniać ich spojrzenie na ideę łączenia designu podłóg z innymi dziedzinami. Te inspirujące spacery odbywać się będą dwa razy dziennie – o 10.00 i 15.15 i potrwają 2 godziny.

Targi DOMOTEX 2019 zakończą się 14 stycznia. Będą okazją do zapoznania się z najnowszymi projektami i zdobycia cennej wiedzy w dziedzinie projektowania.

[KK]

Data dodania: 08.11.2018

11.01.2019 / Hannover