24 września to dzień, w którym w jednym miejscu spotkają się specjaliści branży podłogowej z całej Polski. Floor & More zaprasza wszystkich, którzy chcą wysłuchać ciekawych prezentacji, wziąć udział w inspirujących dyskusjach czy zapoznać się z ofertą wystawców.


II Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych zbierze najlepszych specjalistów z całej Polski: producentów wykładzin, podłóg i chemii budowlanej, dystrybutorów, wykonawców, architektów i innych. Spotkanie odbędzie się 24 września br. w Digital Knowledge w Warszawie.

W programie przewidziano kilkanaście sesji tematycznych, spotkania i debaty z gośćmi oraz możliwość zaprezentowania swoich produktów. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia są trendy i nowości w branży podłogowej oraz w biznesie.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele takich firm, jak: Forbo, Barlinek, Burmatex, Dr. Schutz, Floori, Kiilto, Kronospan, Murexin czy Lano oraz goście: również Związek Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych oraz Kancelaria Prawna Masiota i Wspólnicy.

Wydarzenie jest organizowane przez Polski Związek Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych. Udział w nim jest bezpłatny.

Rejestracja na stronie: https://floormore.konfeo.com/pl/groups

Dodatkowe informacje:

Joanna Falkowska, Kierownik Biura Zarządu
M. 729 870 070, E. biuro@zwiazekpp.pl

Data dodania: 22.08.2019

/