Jeden dzień, jedno miejsce i cały szereg wydarzeń. A to w trakcie Floor & More – spotkania całkowicie poświęconemu branży podłogowej. W planie m.in. kilkanaście sesji tematycznych, rozmowy z gośćmi i zwiedzanie stoisk wystawców.

24 września br. w Digital Knowledge w Warszawie odbędzie się Drugie Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych w Warszawie, tym razem pod nazwą Floor & More. W wydarzeniu aktywny udział wezmą przedstawiciele producentów i firm związanych z branżą podłogową. Tematami przewodnimi spotkania będą trendy i nowości w branży pokryć podłogowych oraz w biznesie.

Program przewiduje prezentacje, debaty, branżowe konferencje i dyskusje z profesjonalistami. Swoją ofertę przedstawią m.in. takie firmy, jak: Forbo, Barlinek, Burmatex, Dr. Schutz, Floori, Kiilto, Kronospan, Murexin czy Lano. Wśród gości znajdą się również przedstawiciele Związku Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych oraz Kancelarii Prawnej Masiota i Wspólnicy.

Spotkanie organizuje Polski Związek Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych

Wydarzenie jest bezpłatne, rejestracja na stronie: https://floormore.konfeo.com/pl/groups

Dodatkowe informacje:
Joanna Falkowska, Kierownik Biura Zarządu
M. 729 870 070, E. biuro@zwiazekpp.pl

Data dodania: 14.08.2019