Ubiegłoroczna kolekcja podłóg marki Baltic Wood inspirowana dżinsem – JEANS COLLECTION – została właśnie poszerzona o dodatkowe, krótsze deski. Dzięki temu nawet w małych pomieszczeniach, mamy możliwość doświadczenia loftowego stylu i wpisania się w obecne trendy projektowe.

Popularna seria JEANS, łącząca modny design i wysoką trwałość, doczekała się produktów w nowych rozmiarach. Wzory te dostępne są teraz w mniejszej wersji 1080 x 148 x 13,3 mm. Kolekcja obejmuje siedem najmodniejszych odcieni – od bieli i szarości przez beże czy brązy. Osiągnięto w nich ciekawy efekt estetyczny, polegający na wyodrębnieniu poszczególnych elementów drewnianych za pomocą mikrofazy, dzięki której deski wydają się dłuższe.

Źródło: Baltic Wood

Drewniane podłogi JEANS COLLECTION, a także JEANS SHORT wpisują się w styl skandynawski, rustykalny czy loftowy, głównie dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi i stonowanej kolorystyce.

Charakteryzują się trójwarstwową konstrukcją, z wierzchnią warstwą o grubości 2,7 mm, która umożliwia dwukrotną renowację. Wytwarzane wyłącznie z naturalnego drewna, na długo zachowują jakość i oryginalne wzornictwo. Dzięki procesowi szczotkowania, we wszystkich deskach widoczna jest oryginalna struktura drewna – układ słoi czy rozmieszczenie sęków. Wszystkie produkty umożliwiają montaż na systemie ogrzewania podłogowego.

[NS]

Data dodania: 08.03.2018