Firma Dornbracht prezentuje Ambiance Tuning Technique – innowacyjną armaturę prysznicową, którą wyróżnia minimalistyczny design, wysoka ergonomia i nowoczesna technika regulacji.

Ambience Tuning Technique stara się oddziaływać na nastrój użytkownika za pomocą siły wody.

System ma charakter modułowy i składa się z dysz o sugestywnych nazwach: JustRain, Watersheet i Waterbar oraz komponentów systemu, które umożliwiają łatwe i precyzyjne sterowanie: eTool, eValve i eSwitch.

eTool to intuicyjny panel sterowania, który zawiera wszystkie najistotniejsze funkcje. Podczas dopasowywania ustawień poszczególne dysze wybierane są przy pomocy przyporządkowanego do nich przycisku, a do regulacji ilości i temperatury wody służy ergonomiczne pokrętło. O aktualnych ustawieniach informuje podświetlenie przycisków i pokrętła.

eValve umożliwia biorącemu prysznic indywidualną regulację ilości wody i jej temperatury podczas wybranego trybu pracy. Dzięki inteligentnemu systemowi, jedno wciśnięcie zastępuje ponad 100 dokładnych ustawień.

eSwitch jest odpowiedzialny za zasilanie oraz komunikację pomiędzy zaworem eVelve, a panelem obsługowym eTool. Umieszczony w nim port serwisowy umożliwia konfigurację i diagnozę systemu przy pomocy komputera.

Tryb Balancing ma na celu rozładowanie napięcia i przywrócenie równowagi. Delikatne strumienie wody mają „obejmować” ciało.

Tryb Energizing ma uwolnić nowe pokłady energii oraz „naładować baterie”. Wszystkie zmysły są pobudzane, co ma sprawić, że nasz organizm poczuje się młodziej. Naprzemienne strumienie „ciepłego deszczu” i „zimnej ulewy” pobudzają krążenie i mikrocyrkulację krwi.

Tryb De-Stressing ma relaksować i uspokajać. Długie i precyzyjnie ukierunkowane strumienie ciepłej wody rozluźniają mięśnie i uwalniają umysł.

Data dodania: 16.02.2011