Tikkurila organizuje warsztaty dla studentów ASP w Krakowie. Zajęcia dadzą możliwość zapoznania się z produktami do malowania i dekoracji powierzchni, a także wykorzystania ich w praktyce.


Warsztaty „Farby w architekturze” odbędą się na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a weźmie w nich udział ponad 60 osób. Poprowadzą je eksperci marki Tikkurila, którzy w ciągu kilku lat zdążyli przeszkolić już kilkuset studentów.

– Wsparcie studentów w przygotowaniach do wykonywania zawodu architekta to cel, który przyświeca organizacji spotkań z cyklu „Farby w architekturze”. To już kolejny raz, kiedy dzielimy się z nimi praktyczną wiedzą – podpowiadamy m.in., które produkty wykorzystać w aranżacji wnętrz czy na jakie elementy zwracać uwagę na etapie projektowania, by wyeksponować walory pomieszczenia i nadać właściwy rytm stylizacji – zaznacza Ryszard Frycowski, Kierownik Działu Doradztwa Technologicznego Tikkurila.

Szkolenie odbywa się w dwóch etapach – pierwszym z nich są zajęcia teoretyczne, podczas których eksperci przekazują studentom wiedzę na temat farb, rozwiązań z zakresu malowania i dekoracji ścian oraz elementów z drewna i metalu. Drugim etapem są warsztaty mające na celu praktyczne zastosowanie produktów marki Tikkurila.

[KK]

Data dodania: 05.12.2019

13.12.2019 / Kraków

Szczepana Humberta 3, 31-121 Kraków