Już 14 kwietnia ruszamy z wiosennym konkursem fotograficzno-pisarskim. Wygrać w nim będzie można oryginalne i przydatne nagrody ufundowane przez firmy wnętrzarskie: Scandi Decor, Czerwoną Maszynę oraz Salon Podłóg i Drzwi Direct Floor.

Czekając na zmiany aury za oknem, poprzestawialiście meble w domu, dodaliście więcej koloru na ścianach, a może… wpadliście na jeszcze coś innego? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami na zaproszenie wiosny do domu!

“Wiosenne metamorfozy” to konkurs, w którym prosimy Was o pokazanie zdjęć swoich wnętrz w świeżych, soczystych aranżacjach oraz odpowiedź na jedno proste pytanie: jakie kolory dominują w aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim? Podpowiadmy, że odpowiedź na to pytanie na pewno znajduje się gdzieś w naszym portalu 🙂 Dla chętnych – zadanie dodatkowe, które może zwiększyć szanse na wygraną! Oprócz umieszczenia zdjęcia i odpowiedzi na pytanie możecie także podesłać nam swój tekst na temat wiosennych aranżacji wnętrz – tekst powinien zwierać minimum 3000 znaków. Najlepsze teksty mają szansę na publikację w portalu jako artykuły – z podaniem imienia i nazwiska autora. Być może będzie to całkiem niezły początek przygody z dziennikarstwem? 🙂

Pokażcie nam, jak wygonić z domu zimę, a my damy Wam nagrody! Mamy dla Was designerskie gadżety ufundowane przez znane firmy z branży wyposażenia wnętrz: Scandi Decor, Czerwoną Maszynę oraz Salon Direct Floor.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 

  1.  Zalogować/zarejestrować się na portalu myfloor.pl
  2.  Stworzyć galerię w swoim profilu z co najmniej jednym interesującym zdjęciem wiosennej aranżacji swojego wnętrza/elementu aranżacji oznaczonym tagiem: „wiosenne metamorfozy”
  3.  Przesłać na adres redakcja@myfloor.pl odpowiedź na pytanie: jakie kolory dominują w aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim?
  4. Dla chętnych: napisać i wysłać na adres redakcji tekst na temat wiosennych aranżacji wnętrz (min. 3000 znaków) – najlepsze z nich zostaną opublikowane na portalu jako artykuły!

 

Konkurs “Wiosenne metamorfozy” podzieliliśmy na trzy 3-tygodniowe edycje. Od 14 kwietnia do 5 maja potrwa pierwsza, w której wygrać będzie można wiosenne gadżety ufundowane przez Czerwoną Maszynę. Druga edycja rozpocznie się 6 maja i potrwa do 27 maja, nagrody dla uczestników tego etapu sponsoruje Scandi Decor. Trzecia edycja odbędzie się w dniach od 28 maja do 20 czerwca, w której ufundowane nagrody sponsorować będzie Salon Direct Floor.

Szczegółowe informacje i zdjęcia nagród będziemy systematycznie odkrywać na naszym profilu w serwisie Facebook – zapraszamy do grona sympatyków!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów aranżacji wnętrz do udziału w konkursie. Czekają na Was także nagrody pocieszenia ufundowane przez nasz portal!

Zwycięzców każdego etatu wybierze kapituła konkursu – wyniki ogłosimy do 10 dni od zakończenia etapu. By dowiedzieć się czy Wasza galeria okazała się w danym miesiącu najlepsza, odwiedzajcie nasz portal, nasz profil na Facebook’u oraz sprawdzajcie skrzynki pocztowe 🙂

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Data dodania: 13.04.2012