Czołowy producent chemii do montażu i eksploatacji podłóg ulepszył formułę masy. Dzięki nowej masie wyrównana powierzchnia ma być jeszcze bardziej trwała, a jej realizacja szybsza.

Masa UZIN NC 196 New przeznaczona jest do wyrównywania podłoży w grubszych warstwach – od 2 do 40 mm. Zgrubne wyrównywanie jest bardziej oszczędne, a podczas wiązania masy występują niewielkie naprężenia skurczowe.

Odświeżoną wersję masy charakteryzuje też szybszy czas schnięcia i lepsze wiązanie w niekorzystnych warunkach. Poprawiony został także efekt samopoziomujący. W porównaniu z poprzednią wersją, masa ma również lepsze parametry wytrzymałościowe – C25, F6.

 

UZIN NC 196

Źródło: UZIN

Rzadsza konsystencja pozwala na lepsze pompowanie, a także powoduje lepszą rozpływność. Na wylaną powierzchnię można wchodzić po upływie stosunkowo krótkiego czasu.

Swoistą nowością jest też opakowanie masy, które zostało wzbogacone o dobrze widoczne i zrozumiałe piktogramy, które mają pomóc wykonawcy błyskawicznie zorientować się w parametrach produktu.

 

Data dodania: 08.11.2013