Baltic Wood ogłasza konkurs dla klientów, którzy zdecydują się na zakup podłogi we wzorze pełnej deski z kolekcji Elite Line – do wygrania dwuosobowa wycieczka do najbardziej romantycznej stolicy Europy.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 26 października br. zakupić minimum 25 m2 podłóg we wzorze pełnej deski z kolekcji Elite Line, a następnie wraz ze sprzedawcą wypełnić krótki formularz i przesłać do 21 listopada br. zdjęcie aranżacyjne wnętrza z zamontowaną nową podłogą na adres: marketing@balticwood.pl

Wycieczkę do Paryża wygra autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów internautów w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 24-30 listopada 2011 r. na stronie internetowej www.modanadeske.balticwood.pl Na tej stronie znajdują się również szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada 2011 roku.

Zwycięzca pojedzie w czterodniową podróż, w trakcie której będzie miał okazję zobaczyć na własne oczy wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Luwr, katedrę Notre-Dame oraz wiele innych, interesujących atrakcji Paryża.

Data dodania: 18.07.2011