Marka Brilliance Floor zaprezentowała nową ofertę podłóg na 2012 rok. Kolekcje zostały wzbogacone o nowoczesne dekory oraz system tłumienia dźwięków Sound Absorb Layer.

Sensual, Emotions oraz Charm to najnowsze propozycje marki Brilliance Floor. Kolekcje stworzone zostały z myślą o różnych typach klientów. Zadowoleni będę zwolennicy klasyki, minimalizmu oraz ekstrawagancji. Odpowiednie aranżacje pozwolą również osiągnąć efekt orientu lub surowości wnętrza.

Podłoga Sensual young&busy przeznaczona jest do osób, które stawiają na nowoczesne wzornictwo i oryginalny design. Proste dekory i jasne odcienie pomogą skomponować wnętrze o minimalistycznym stylu. Surowość kolorów i nieskomplikowane wzornictwo nadadzą każdej aranżacji oryginalnego charakteru.

Emotions – home harmony to natomiast zestaw paneli o wzorze dębowym ze szczególnym usłojeniem. Posiadają one naturalną i ciepłą barwę, która nada wnętrzu domową atmosferę. Podłogi z tej kolekcji są odpowiednie do aranżacji wnętrz w klasycznym stylu. Nadadzą się zarówno do sypialni, jak i pomieszczeń codziennych.

Kolekcja Charm – glamour&style pozwoli stworzyć niebanalne aranżacje. Bogate i oryginalne dekory nadadzą wnętrzu nutkę ekstrawagancji, odpowiednie zestawienia pozwolą natomiast osiągnąć efekt orientu.

Data dodania: 30.11.2011