Im bliżej rozpoczęcia targów BUDMA 2017, tym więcej wiemy o wydarzeniach przygotowanych przez organizatorów.

STREFA HANDLU – DZIEŃ DYSTRYBUTORA

Po raz kolejny, pierwszy dzień imprezy będzie dedykowany dystrybutorom materiałów budowlanych. Początek targów to czas przeznaczony na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Pomóc ma w tym specjalna Strefa Dystrybutora. W tym dniu będzie można również obejrzeć kilkaset nowości, a nawet premier rynkowych.

Podczas Dnia Dystrybutora odbędzie się również szereg wykładów. Wśród nich znajdzie się m.in. prelekcja Agnieszki Węglarz (Dyrektor Programu ICAN Total Marketing B2B w ICAN Institute) na temat strategicznego podejścia do sprzedaży na rynkach B2B czy wykład o najnowszych trendach w sprzedaży detalicznej prowadzony przez dr Marka Borowińskiego (specjalista od Visual Merchandisingu).

Wydarzenia dla Architektów

Organizatorzy BUDMA 2017 wraz z Izbą Architektów RP przygotowali program wydarzeń skierowany do architektów oraz projektantów.

Gościem specjalnym będzie ceniony i znany architekt – Fernando Menis. Hiszpan tylko w 2016 roku otrzymał 16 wyróżnień, z czego aż 14 z nich dotyczyło projektu Sali na Jordankach w Toruniu. Menis jest również profesorem Uniwersytetu Europejskiego na Wyspach Kanaryjskich oraz przewodniczącym Laboratorium Innowacji w Architekturze i Designie na rodzimej Teneryfie. W Poznaniu – 8 lutego – poprowadzi wykład poświęcony projektowi w Toruniu.

Dzień później w Sali Ziemi architekci Andrzej Bulanda oraz Włodzimierz Mucha, będą opowiadać o odkrywaniu przeszłości dla przyszłości. Biuro Projektowe Bulanda, Mucha jest odpowiedzialne m.in. za kształt rozbudowy i modernizacji biblioteki publicznej w Warszawie. Ich projekty charakteryzują się przede wszystkim łączeniem elementów nowoczesnych z zabudową z czasów powojennych.

Ostatniego dnia targów BUDMA 2017 w pawilonie 6A, podczas Forum INSPIRACJE wystąpi Stanisław Niemczyk. Ten architekt urodzony w 1943 roku, nazywany jest „polskim Gaudim”, ponieważ słynie z niezwykłych realizacji budownictwa sakralnego. W 2011 roku otrzymał medal Per Artem ad Deum przyznawany przez Papieską Radę ds. Kultury. Tematem wykładu będzie wspólnota budowania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

[RAK]

Data dodania: 24.01.2017