30 stycznia 2018 roku startują Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu. Już 27 września mija pierwszy termin zgłoszeń. Do tej pory można liczyć na najbardziej atrakcyjne warunki wzięcia udziału w targach.

Budma to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi w branży budowlanej, które rokrocznie zmieniają swoje oblicze. Przyszłoroczna edycja to Największy Salon Dachów w Polsce, Największy Salon Stolarki w Polsce, Salon Podłóg i Parkietów czy także Salon Rusztowań i Szalunków. Nie zabraknie także specjalnej strefy pokazowej Design 4 Senses. Przed zwiedzającymi otworzy się świat zmysłowych doznań, dzięki 4 specjalnie zaprojektowanym przestrzeniom: Strefie VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz Strefie AromaSpot.

 

Organizatorzy i tym razem przewidzieli mnóstwo wydarzeń towarzyszących dla wszystkich gości targowych. Budmie towarzyszyć będą także targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 30 stycznia – 2 lutego 2018, Poznań.

www.budma.pl

Data dodania: 12.09.2017