17 listopada, podczas Gali Programu Najwyższa Jakość Quality International 2017 w Krynicy-Zdroju, Ceramika Paradyż już po raz ósmy odebrała nagrodę Złotego Godła, tym razem za kolekcję gresu nieszkliwionego DUROTEQ. Firma doceniona została za wysoką dbałość o jakość swoich produktów i usług, zdobywając tym samym nagrodę w kategorii QI Produkt Najwyższej Jakości.

źródło: Ceramika Paradyż Kolekcja Duroteq Ceramiki Paradyż ze Złotym Godłem QI

Zwycięska kolekcja to osiem wersji kolorystycznych o trzech typach powierzchni: strukturalnej, matowej i polerowanej. Nie zabrakło również listew, stopnic i mozaik, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tak aby tworzyć unikalne wzory. Dzięki potwierdzonej trwałości gres sprawdzi się nie tylko w aranżacjach wnętrz, ale także na tarasie czy balkonie.

Na chwilę obecną program Najwyższa Jakość QI to największy tego typu konkurs w Polsce. Jego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością, a także firm, oferujących konsumentom najwyższej klasy produkt lub usługę.

Konkursowi patronują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

[NSH]

Data dodania: 06.12.2017