Mogłoby się wydawać, że beton nie należy do surowców, który może uzyskać przyjemne i lekkie kształty. Kolekcja płyt betonowych Box2 marki DekoConcrete zdaje się temu zaprzeczać.

Beton architektoniczny coraz częściej jest wykorzystywany przy aranżacjach miejskich apartamentów i zwykłych mieszkań. Znakomicie pasuje do loftowej stylistyki wnętrz, nadając przestrzeni surowy i fabryczny klimat.

Dekoracyjne płyty betonowe mogą również zaskakiwać designem. Tak jest w przypadku kolekcji Box2. Fantazyjne kształty o trójwymiarowej powierzchni z pewnością przyciągają wzrok.

Marka DekoConcrete przygotowała cztery nietypowe wzory płyt betonowych dostępne w białym, szarym, antracytowym i czarnym kolorze. „Puzzle”, jak łatwo się domyślić, pozwalają na ułożenie fantazyjnych wzorów, które finalnie tworzą jedną całość. Zróżnicowane barwy pozwalają na stworzenie wyjątkowych kompozycji.

Płyty z serii „Piramida” to trójwymiarowe elementy mające wiernie odwzorowywać kształt egipskich budowli. Z kolei płytki Soft mają tradycyjny kwadratowy kształt. Nadano im również przestrzenny charakter, dzięki czemu ich faktura przypomina po-dzielną na kawałki tabliczkę czekolady. Kolekcję uzupełniają typowe prostokątne płyty betonowe.

Każda seria posiada trzy odmienne struktury powierzchni. Dostępna jest wersja gładka, delikatnie porowata lub bardzo porowata.

 [RAK]

Data dodania: 24.03.2016