Marka Vorwerk adresowana jest do prestiżowych lokalizacji – gabinetów menadżerskich wysokiego szczebla, reprezentacyjnych dal konferencyjnych czy hotelowych apartamentów.

Produkty Vorwerk dostępne są w rolkach oraz płytkach o rozmaitych kształtach i rozmiarach, co daje możliwość realizacji najbardziej złożonych, indywidualnych pomysłów aranżacji wnętrz. Na bazowych kolorach wykładzin, można nadrukować najróżniejsze wzory i desenie. Wykładziny dywanowe mają bardzo wysoką izolację cieplną, która faktycznie chroni przed zimnem i wizualnie ociepla pomieszczenie.

Wszystkie dywany marki Vorwerk spełniają surowe wymagania ekologiczne, stawiane przez współczesne budownictwo. Tekstylny pokład, w który są wyposażone, pozwala na zredukowanie ilości niekorzystnych substancji chemicznych. Wykładziny, szczególnie z grubym i wysokim runem, zapewniają dobrą izolację akustyczną oraz równie dobrze pochłaniają dźwięki jakie rozchodzą się po pomieszczeniu.

Co ważne, wykładziny Vorwerk to produkt rekomendowany dla alergików i astmatyków – jako jedne z niewielu posiadają niemiecki certyfikat w tym zakresie. Zastosowanie dywanów tej marki w biurach, pomaga w uzyskaniu dodatkowych punktów, niezbędnych do otrzymania certyfikatów ekologicznych LEED i BREEM.

Włókna wykładziny wykonane są z wysokiej jakości poliamidu (PA), dzięki czemu są wytrzymałe i sprawdzają się w obiektach biurowych, hotelach i instytucjach, gdzie wykładzina jest intensywnie użytkowana. Budowa produktów Vorwerk całkowicie eliminuje problem poślizgowości podłogi i jest przystosowana do mebli na kółkach. Dzięki swoim właściwościom dywan powraca do pierwotnego wyglądu, nawet jeśli przez dłuższy czas stoją na nim ciężkie sprzęty.

[PAU]

Data dodania: 30.09.2015