Podczas styczniowych międzynarodowych targów DOMOTEX w strefie Innovations@DOMOTEX będzie można zobaczyć najnowszy produkt firmy Jawor-Parkiet: FertigDeska Luxury.

Podczas Innovations@DOMOTEX prezentowane są najnowsze oraz najbardziej innowacyjne produkty wybrane przez jury. Podczas tegorocznej edycji zostanie zaprezentowanych 46 produktów, które zostały wybrane spośród 330 zgłoszeń.

Dąb Elegance i Dąb Classic

FertigDeska Luxury to gotowa ponad dwumetrowa deska z drewna dębowego. Jest ona dostępna w dwóch wersjach: Elegance i Classic.  Różnią się one barwą oraz strukturą drewna. Pierwsza z nich charakteryzuje się symetrią usłojenia i jednolitą kolorystyką. Wariant Classic wyróżnia się natomiast nieregularnymi słojami na desce oraz różnorodną kolorystyką.

Trwałość i elegancja

Producent przekonuje, że dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia większą odporność na odkształcenia i pracę drewna. FertigDeska Luxury może być także stosowana na ogrzewaniu podłogowym. Deska jest czterostronnie fazowana oraz może być poddana procesowi szczotkowania, dzięki któremu uzyskuje się efekt postarzania podłogi. Według informacji producenta, na etapie produkcyjnym powierzchnia zostaje zabezpieczona siedmioma warstwami lakieru UV lub trzema warstwami naturalnego olejowosku.

Stanowisko numer E05 firmy Jawor-Parkiet podczas targów DOMOTEX, będzie się znajdować w hali numer 9.

Data dodania: 08.01.2015