Najnowsza kolekcja paneli Master 4V przygotowana przez firmę RuckZuck powinna przypaść do gustu wszystkim fanom dębowych wykończeń. Różne rodzaje, łatwość w montażu oraz ochrona przed kurzem to główne atuty rekomendowane przez producenta. 

Kolekcja Master 4V składa się z ośmiu dębowych dekorów: Dąb Berisso, Dąb Rimini, Dąb Centario, Dąb Cassino, Dąb Mendoza, Dąb Moreno, Dąb Rosario oraz Baradero. Każdy z nich wyróżnia się strukturą dopasowaną do rysunków drewna oraz czterostronną v-fugą.

Optycznie większe pomieszczenie

Antystatyczna powłoka

Jak informuje producent, panele z serii Master 4V pozwalają na łatwiejsze utrzymanie czystości. Zastosowano w nich antystatyczną powłokę, która ma chronić panele przed osiadaniem kurzu i pyłków. Krawędzie desek zostały z kolei pokryte kompozycją wosków Isowaxx, które ochronią je przed wchłanianiem wilgoci.

Gwarancja na długie lata

Jak zapewnia producent panele są łatwe i szybkie w montażu, można je także układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Panele z tej kolekcji są objęte 30-letnią gwarancją, jeżeli zamontujemy je w przestrzeni mieszkalnej. Natomiast w przypadku zastosowania ich w miejscu użyteczności publicznej, producent zapewnia dziesięcioletni okres gwarancyjny. Deski podłogowe z kolekcji Master 4V dostępne są w rozmiarze 1286 mm x 160 mm x 8 mm.

Data dodania: 08.01.2015