Już po raz 8. Grupa Paradyż została nagrodzona w prestiżowym konkursie promującym projakościowe praktyki w biznesie – Jakość Roku 2013. Tym razem zaszczytny tytuł w kategorii „Produkt” otrzymała kolekcja My Way by Paradyż Group. Z kolei firmę uhonorowano wyróżnieniem – Jakość Roku Diament – przyznawanym wielokrotnym laureatom konkursu, spełniającym najwyższe standardy produkcyjne!

Wyróżniony produkt cechuje niezwykła jakość, precyzja wykonania oraz innowacyjne rozwiązania wzornicze. Płytki ceramiczne My Way by Paradyż Group stworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach, dbających o swoje wnętrza. Ponieważ jest to ósmy z rzędu nagrodzony produkt Paradyż Group, kapituła konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Qualitas, promująca jakość i wysokie standardy w działalności gospodarczej w kraju i zagranicą, postanowiła przyznać firmie zaszczytne Godło Jakość Roku Diament, którym dotychczas mogły poszczycić się trzy przedsiębiorstwa w Polsce.

W procesie weryfikacji kapituła konkursu bierze pod uwagę m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, wewnętrzne systemy kontroli jakości w firmie czy dotychczas zdobyte certyfikaty ISO i atesty. Oceniane jest również zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rola oraz miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa. Wszystkie te czynniki stanowią potwierdzenie kompetencji firmy, jakości jej produktów i usług, a także działań podejmowanych na rzecz innowacyjności i ekologii.

Data dodania: 01.04.2014