Domalux ulepszył jeden ze swoich najpopularniejszych produktów: Lakier Bezzapachowy do malowania mebli, boazerii i przedmiotów drewnianych oraz drewnopochodnych. Od teraz będzie on trwalszy i jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Ekologiczny Lakier Bezzapachowy marki Domalux zmienił się dzięki zastosowaniu nanotechnologii, zyskując przy tym wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dłuższy czas użytkowania. Unowocześniony produkt przeznaczony jest do malowania mebli, boazerii, przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Lakier ze względu na ekologiczność szczególnie polecany jest do malowania drewna w szpitalach, żłobkach, przedszkolach, szkołach i pomieszczeniach mieszkalnych, pod warunkiem że nie występuje tam woda. Produkt posiada atest bezpieczeństwa zabawek oraz świadectwo hipoalergiczności.

Zawarte w lakierze cząsteczki nano są wielkości kilkudziesięciu nanometrów (milionowych części milimetra). Dzięki ich precyzyjnej dystrybucji oraz rozmieszczeniu w powłoce, poprawiają się parametry wytrzymałościowe lakieru. Niewielki rozmiar cząsteczek sprawia, że wypełniają one mikroszczeliny, przylegając ciasno jedna do drugiej. Powłoka lakierowa jest wówczas szczelniejsza i równiejsza na poziomie cząsteczkowym.

Domalux Bezzapachowy w opakowaniach o pojemności 1L dostępny jest w 55 wersjach kolorystycznych
(z mieszalnika), zarówno w odmianie półmatowej jak i z połyskiem.

 

Domalux Bezzapachowy:

rodzaj preparatu: lakier do drewna

przeznaczenie: do przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń, nie narażonych na działanie wody i innych agresywnych mediów

wydajność: 10 m2/L przy jednej warstwie

pojemność: 1L, 5L

ilość warstw: 2

czas schnięcia: 6h

ilość kolorów gotowych: bezbarwny

potrzebne narzędzia malarskie: wałek, pędzel, natrysk

Data dodania: 01.06.2012