Ruszył internetowy konkurs organizowany przez markę Dekoral. Do wygrania metamorfoza siebie oraz lokalu. Wystarczy sfotografować się w dowolnej stylizacji i za pomocą aplikacji dostępnej na www.kolorowapolska.pl/metamorfozy dobrać odpowiednie tło do swojego zdjęcia.

Zdjęcie sylwetki powinno być wykonane na jednolitym tle tak, aby za pomocą aplikacji można było sprawnie wyciąć je i dopasować do wybranej aranżacji. Dostępne wersje tła to aranżacje wnętrz, które można dopasować, biorąc pod uwagę swoją osobowość, nastrój i preferencje. Im ciekawsze kompozycje, tym większe szanse na główną wygraną.

Zdjęcia w pierwszym etapie będę oceniać internauci. Spośród wszystkich nadesłanych kompozycji wybranych zostanie trzydzieści, które trafią pod ocenę jury – Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Wyróżniona za kreatywność i styl osoba zostanie nagrodzona profesjonalną metamorfozą pod okiem stylistki Joli Stefańskiej i architekt Kamdi Sosnowskiej.

Uczestnik będzie miał okazję wybrać się na zakupy i profesjonalne konsultacje w zakresie makijażu i stylizacji. Metamorfozie ulegnie także jego mieszkanie od konsultacji i opieki architekta przy tworzeniu projektu, przez malowanie, po wyposażenie wnętrz. Wszystko w oparciu o kolorystyczne preferencje zwycięzcy.

Konkurs, który potrwa do 8 sierpnia, jest częścią ogólnopolskiej kampanii Kolorowa Polska organizowanej przez Dekoral Fashion. Kampania rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia i potrwa do końca 2014 roku.

Data dodania: 29.06.2014