Łazienka to pomieszczenie, w którym czystość i higiena mają szczególne znaczenie. Marka KOŁO prezentuje rozwiązania, które ułatwiają sprzątanie oraz pozwalają dłużej cieszyć się porządkiem.

Dokładne czyszczenie szklanych i ceramicznych powierzchni w łazience jest zwykle zajęciem pracochłonnym i męczącym, a bardzo często jego efekty nie są w pełni satysfakcjonujące.

Z odsieczą wszystkim walczącym o utrzymanie porządku w łazience przychodzi marka KOŁO. Jej produkty porywane są za dopłatą nowoczesną powłoką Reflex KOŁO, która zmniejsza możliwość penetracji przez różnego rodzaju zanieczyszczenia, a do pielęgnacji powierzchni nią pokrytych wystarczy wilgotna szmatka lub gąbka.

Innym rozwiązaniem pomagającym zachować odpowiedni poziom higieny jest Smart Fresh – system odświeżający instalowany w spłuczkach SH50 nowych stelaży podtynkowych KOŁO. Smart Fresh pomaga utrzymać czystość i świeżość w obrębie miski ustępowej, dzięki czemu można całkowicie zrezygnować z dodatkowych kostek odświeżających. Wystarczy umieścić specjalny wkład w aplikatorze znajdującym się pod pokrywą przycisku spłukującego. Skład anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo aktywnych wkładu zapewnia higienę oraz przyjemny zapach w łazience. Wkład odświeżający trafia do specjalnej części zaworu spustowego i wyłącznie w momencie spłukiwania jest omywany wodą. W ten sposób skład chemiczny preparatu nie szkodzi uszczelkom i wydłuża czas eksploatacji całego zestawu.

Coraz częściej w polskich łazienkach pojawiają się także wanny z hydromasażem – ich posiadacze dobrze wiedzą, że utrzymanie w czystości przewodów i dysz wodnych nie jest łatwe. Z tego powodu niektóre modele wanien KOŁO są wyposażane w automatyczny system dezynfekcji.

Data dodania: 01.03.2011