Polimeryzowane panele podłogowe serii My Style i Brilliance Floor firmy Kronospan łączą komfort i ciepło podłogi drewnianej z zaletami zwykłych paneli podłogowych. Będzie je można zobaczyć 13 stycznia na specjalnie zorganizowanym evencie w salonie firmowym grupy Kronospan.

Specjaliści Kronospan opracowali nowoczesną technologię polimeryzacji paneli podłogowych „High Definition Design” – rozwiązanie, które daje szeroki wybór dekorów – od naturalnego olejowanego drewna do podłóg o wysokim połysku.

Panele wykonane w tej technologii są też bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu objęty gwarancją producenta okres eksploatacji może wynieść nawet 20 lat. Ma to związek z tym, że powłoka polimerowa jest elastyczna i o wiele grubsza niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych. Jak zapewnia producent panele polimeryzowane są także wyraźnie cichsze od laminatu i nie wymagają dodatkowego wyciszenia. Podłoga taka jest też cieplejsza i delikatniejsza w dotyku.

Panele z serii Brilliance Floor i My Style są już dostępne w niemal 200 sklepach z podłogami, natomiast 13 stycznia będzie je można także zobaczyć w salonie firmowym grupy Kronospan – Malta Trading w Poznaniu przy ulicy Wołkowyskiej 32.

Data dodania: 07.01.2011