BUDMA 2016 zbliża się wielkimi krokami. Od 2 do 5 lutego w Poznaniu będzie można zobaczyć przedstawicieli największych firm branży budowlanej.

Swój udział na BUDMA 2016 potwierdziło już ponad 300 firm. Wśród nich znajdują się marki, które przez wiele lat prężnie działają na rynku i uznawane są za liderów w swojej branży.

Na BUDMIE zobaczymy produkty takich firm jak:

Balex Metal – firma oferująca od ponad 20 lat komplementarne i optymalne rozwiązania systemowe dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego.

Blachy Pruszyński – największy polski producent pokryć dachów i elewacji. Na targach zostanie zaprezentowana najnowsza oferta produktowa.

BUD-MAT – firma obchodząca w 2016 roku 25-lecie istnienia. Główne obszary działalności to: stalowe pokrycia dachowe, stalowe systemy elewacyjne, stalowe systemy rynnowe Flamingo, akcesoria dachowe, profile i akcesoria do zabudowy G/K, stalowe systemy ogrodzeń.

Cortizo – na polskim rynku działa od 2006 roku. Znany producent i dystrybutor systemów aluminiowych. W ofercie znajdują się również panele kompozytowe, świetliki czy werandy.

DRE – producent drzwi i frontów meblowych. Firma powstała na początku lat 90. XX wieku. Obecnie jeden z największych producentów drzwi w kraju.

GAMRAT S.A. – firma zajmująca czołowe miejsce wśród światowych producentów branży tworzyw sztucznych. Na BUDMIE zaprezentowane zostaną nowości produktowe, a wśród nich m.in. nowa deska tarasowa z kompozytu drewna.

Hörmann – grupa Hörmann jest największym w Europie oferentem bram i drzwi. Polski oddział istnieje na rynku od 1992 roku. Wywodząca się z Niemiec firma zapowiada prezentację rynkowej premiery w ramach Klubu Premier BUDMA.

PORTOS – wielkopolski producent rolet okiennych. Firma z wieloletnim doświadczeniem. Aktualnie firma zajmuje około 45 000 m2 – na tym terenie znajdują się m.in. hale produkcyjne czy magazynowe.

POZBUD – jeden z liderów rynku stolarki otworowej drewnianej. Stały rozwój firmy potwierdza tegoroczne otwarcie linii produkcyjnej odpowiedzialnej za malowanie oraz okuwanie okien.

RÖBEN – lider ceramiki budowlanej. Siedmiokrotny zdobywca tytułu “Budowlanej Marki Roku”. RÖBEN posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce.

STO – firma oferująca takie produkty jak m.in.: bezspoinowe systemy ociepleń, systemy podwieszane, wentylowane, powłoki elewacyjne, czy elementy architektoniczne. Ofertę uzupełnia gama produktów z zakresu powłok posadzkowych oraz ochrony i naprawy betonu.

Team Plast – firma specjalizująca się w produkcji okien PVC w bardzo szerokim zakresie systemowym, gdzie w skład wchodzą nietypowe konstrukcje, m.in.: okna łukowe, nieprostokątne, drzwi wejściowe z wypełnieniami nakładkowymi, okna renowacyjne czy też drzwi przesuwne.

Wiśniowski – firma działa w branży bram garażowych i ogrodzeń od ponad 25 lat. Podczas BUDMY, w ramach Klubu Premier BUDMA, ma zostać zaprezentowana rynkowa nowość, która trafi do sprzedaży dopiero po targach.

ZCB OWCZARY – nowoczesne polskie przedsiębiorstwo działające w branży ceramiki budowlanej. Opiera swoją produkcję na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Zdobywca wielu prestiżowych nagród za innowacje i wysoką jakość oferowanych produktów.

[RAK]

Data dodania: 04.12.2015