Borykasz się z problemem dużej ilości kabli, których nie sposób pomieścić pod listwą? Męczy Cię odkręcanie listew przy każdym odświeżaniu ścian? Profile VOX mają teraz w swojej ofercie produkt, który rozwiąże Twoje problemy.

Mowa o nowej listwie przypodłogowej izzi, która nie wymaga demontowania podczas malowania czy tapetowania. Dzieje się tak dlatego, że produkt ten ma odginaną górną krawędź – po wyjęciu środkowego paska maskującego, górna część listwy delikatnie opada, co umożliwia bezproblemowe odświeżenie  ściany.

To jednak nie wszystkie zalety tego wyrobu. Kolejną z nich jest niewątpliwie większa pojemność, która sprawia, że może zmieścić nawet do 50 procent więcej kabli niż standardowa listwa. Pozwala także okryć przewody o większej grubości, a nawet dokładać nowe kable już po jej zamontowaniu – zarówno w głównej komorze, jak i za odginaną górną częścią. Atest elektryczny do 1500V gwarantuje bezpieczną izolację dla wszelkich przewodów stosowanych w domu.

Krawędzie listwy izzi są gumowe, dzięki czemu świetnie dopasowują się do podłóg i ścian, co pomaga zamaskować nierówności i zapobiega zbieraniu się kurzu za i pod listwą. Izzi są także bardziej odporne na uderzenia i kopnięcia.

Listwy dostępne są w 14 kolorach: iroko, orzech ciemny, sucupira, dąb ciemny klepka, orzech grecki, dąb mocca, olcha miodowa, grusza jasna, dąb arizona, dąb classic, dąb antyk, hikora pasadena, jesion rustic, dąb mleczny, argento.

Nowy produkt firmy Profile VOX przed wprowadzeniem na rynek został gruntowanie przetestowany. W pierwszym etapie projektu w badaniach fokusowych wzięli udział monterzy i instalatorzy, których zadaniem była identyfikacja najczęściej spotykanych problemów montażowych oraz nowych, pojawiających się u klientów potrzeb.

Następnie we współpracy z inżynierami oraz designerami stworzono model, który ponownie trafił na testy do instalatorów. Ten długotrwały proces pozwolił firmie na wprowadzenie na rynek produktu, którzy rzeczywiście odpowiada jego potrzebom.

Data dodania: 04.11.2010