Luciola składa się z dwóch wzorów. Jeden z nich z pewnością przypadnie do gustu kobietom, które cenią subtelność i delikatność. Na drugą propozycję składa się wyrazista mozaika, pasująca do nowoczesnego stylu.

Kobieca delikatność

Łagodny charakter kolekcji Luciola został osiągnięty za pomocą połączenia bazowej płytki ecru z fioletową dekoracją ścienną. Taki zabieg umożliwia osiągnięcie ciepłego i przytulnego wnętrza. Producent uatrakcyjnił ten wzór o malarski akwarelowy inserto „Fiori” z przenikającymi się motywami liści i kwiatów Jak zapewnia producent jest on wzbogacony dekoracyjnymi elementami granilli, której wypukłość czuć w dotyku.

Nowocześnie i przyjemnie

Kolekcja Luciola w kolorze mocca powinna przypaść do gustu wszystkim tym, którym odpowiada nowoczesne wnętrze i minimalizm. Płytki w kolorze ecru zostały urozmaicone o dwa nowe dekory: Damasco i Mosaico. Pierwszy z nich nawiązywać ma do barokowej stylistyki. Drugi natomiast, wykorzystany na dużej powierzchni ma zapewnić intrygujący, nieregularny i nowoczesny wygląd wnętrza. Połączenie barw: jasnej wanilii i kawowego brązu ma sprawić, że wykończona przestrzeń będzie harmonijna i elegancka.

Data dodania: 28.04.2015