Linia NANO firmy Cersanit to kolekcja ceramiki, mebli łazienkowych i wanien zaprojektowanych z myślą o niewielkiej przestrzeni. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają zaaranżowanie małej łazienki w sposób ergonomiczny i komfortowy.

Właściciele małych łazienek są skazani na kabiny prysznicowe? Okazuje się, że nie. Cersanit stworzył serię mebli i ceramiki łazienkowej, która pozwala urządzić nawet bardzo małą łazienkę bez konieczności rezygnowania z własnych upodobań.

Seria NANO to małe i ergonomiczne elementy wyposażenia łazienki, które przy odpowiedniej aranżacji zapewniają oszczędność miejsca.

Umywalki z serii NANO (dostępne w wersji klasycznej i asymetrycznej) zostały zaprojektowane tak, by zajmować jak najmniejszą przestrzeń, a jednocześnie zachować pełną funkcjonalność. W kolekcji znajdują się także najkrótsze miski ustępowe na rynku – mają zaledwie 47 centymetrów. Projektanci Cersanit zadbali, by miski i kompakty toaletowe oszczędzały wodę oraz nie sprawiały kłopotu w czyszczeniu – nie mają żadnych zagłębień ani trudno dostępnych zakamarków.

W kolekcji znajdują się także szafki wiszące, które zmieszczą się niemal wszędzie – nad wanną, nad WC czy nad pralką. Dzięki temu, że są modułowe, można dobrać odpowiedni zestaw do wymiarów łazienki. Szafki wiszące z tej serii mają kwadratowe fronty i dostępne są w intensywnych kolorach: limonka, orange, biały i szary.

W małej łazience może też znaleźć się miejsce na asymetryczną wannę, która dzięki zaokrąglonym kształtom pozwala dodatkowo zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Wanny z serii NANO są nieduże, ale – jak zapewnia producent – gwarantują odpowiedni poziom komfortu.

Data dodania: 15.04.2011