Designerskie połączenie połyskujących kryształków z prostym kloszem – oto propozycja Technolux dla miłośników elegancji, którzy chcą nadać swoim wnętrzom odrobinę stylu glamour.

Projektanci firmy Technolux stworzyli oprawy oświetleniowe Ibiza Cristal, które dobrze będą komponowały się z minimalistycznie urządzonym wnętrzem. W szklanych przeźroczystych kloszach umieszczono długie sople z lśniących kryształków, za którymi znajdują się żarówki. Proste klosze w kształcie kuli, jaja lub walca doskonale przepuszczają promienie światła, które odbijając się od imitacji szlachetnych materiałów tworzą na ścianach interesujące refleksy.

Dla minimalistów, których nie przekonują połyskujące elementy, Technolux przygotował oprawę Ibiza, która sprawdzi się w chłodnych, pozbawionych ozdobników wnętrzach. Klosze, podobnie jak w kolekcji Cristal, są proste i przeźroczyste. Wewnątrz natomiast znajduje się jedynie mocno wyeksponowana żarówka. Elementy mocujące wykonano z chromowanej stali, co ma podkreślać ich nowoczesny charakter. Klosze dostępne są w trzech kształtach: foremnej kuli Ibiza SPHERE, owalnego jaja Ibiza EGG oraz walca Ibiza CYLINDER.

Data dodania: 07.12.2010