Najnowsza kolekcja Krono Original łączy naturalną kolorystykę z nietypową strukturą. Inspiracją do stworzenia kolekcji Parquet Design była seria płyt meblowych Platan Monaco produkcji Kronospan Szczecinek.

Kolekcja składa się z dekorów o wzorze platanu – gatunku drewna występującego w południowo-wschodniej Europie, Azji Mniejszej, Indiach, Meksyku i Ameryce Północnej – w trzech różnych wybarwieniach: jasnym, średnim i ciemnym.

Każda wersja kolorystyczna została wzbogacona o strukturę 3D. Zastosowano w niej połączenie matowej powierzchni z połyskującymi słojami. Połysk w porach struktury podkreśla jej głębię.

Krono Original oprócz nowych dekorów i struktury proponuje także nowy rozmiar – 1380x157x8 mm. Wszystkie wzory kolekcji Parquet Design są także wykończone frezem.

Panele z tej serii produkowane są w klasie ścieralności AC4, można je zatem zamontować zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w pomieszczeniach użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu. Panele montuje się „na pływająco” za pomocą systemu 1clic2go.

Data dodania: 27.06.2011