Dzięki grze Memo VOX stworzonej przez firmę VOX każdy ma szansę stać się projektantem wnętrz. Internetowa gra relaksuje, ćwiczy pamięć i rozwija zręczność, a przy tym umożliwia zdobycie bonów na zakupy.

Gra polega na projektowaniu wnętrz, zabawie kolorami i zdobywaniu punktów. Aranżując wnętrza zdobywa się punkty, a osoby które nazbierają ich najwięcej mają szansę wygrać bony na zakupy o łącznej wartości ponad 10 tysięcy złotych.

Inspiracją do stworzenia gry stała się kolekcja mebli Young Users by Vox, przy pomocy których można zindywidualizować swoje wnętrze. Szereg specjalnych nakładek na meble umożliwia także zmianę wystroju tego wnętrza niemal codziennie.

Sama gra Memo VOX wykorzystuje motyw wyboru nakładek i tworzenia swojego pomysłu na wnętrza. Poza tym odwołuje się do dziecięcej gry polegającej na zapamiętywaniu i wskazywaniu takich samych obrazków. Każdy kto postanowi sprawdzić się w tej zabawie, na samym początku zmagań znajdzie się w jednym z trzech pokoi Young Users by VOX: dziecięcym, młodzieżowym lub salonie dziennym. Zadanie polega na poszukiwaniu jednakowych nakładek na meble. Przy każdym podejściu liczy się czas i precyzja wykonania zadania. Każda dobrze odnaleziona para przybliża uczestnika do wygranej, natomiast błąd odejmuje punkty. Wszystkie punkty są zliczane, a gracz automatycznie zajmuje odpowiednie miejsce w rankingu. Każdy uzyskany wynik można poprawić grając ponownie.

W rankingu głównym do wygrania są trzy bony o wartości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł. Ranking ten będzie funkcjonował przez cztery tygodnie. W rankingach tygodniowych do wygrania jest pięć bonów o wartości 200 zł. Po zakończeniu pierwszego etapu rozgrywek, użytkownik może kolejny raz poprawić swój wynik i znów zawalczyć o nagrody lub przejść do drugiego etapu konkursu i odpowiedzieć na pytanie: „Co podoba Ci się najbardziej w kolekcji Young Users by VOX?”. Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone bonem o wartości 300zł. Odpowiedzi na pytanie można przesyłać do 9 września 2011 roku.

Żeby zagrać, należy wejść na http://www.meble.vox.pl/vox-memo/  Grać można do 6.09 do godziny 12-stej.

Data dodania: 24.08.2011