Kolekcję grafik ściennych Multiverse charakteryzują futurystyczne kształty, nieszablonowość oraz intensywna kolorystyka. Projekt dla włoskiej marki Glamora zaprojektował sławny egipski designer.

Karim Rashid jest znaną postacią w światowym designie. Magazyn Time określił go mianem najbardziej kreatywnego projektanta swojego pokolenia. Znany jest ze słabości do różu i bieli, co często przekłada się na jego ubiór.

Na swoim koncie ma ponad 3000 projektów. Współpracował m.in. z Giorgio Armanim, Kenzo czy Swarovskym. Dotychczas jego prace zebrały ponad 300 nagród.

Jego kolekcja Multiverse wykonana dla włoskiej marki Glamora składa się z 15 różnorodnych wzorów. Grafiki ścienne zostały przygotowane z myślą o nowoczesnych wnętrzach i mają stanowić centralny punkt wystroju pomieszczenia.

Nieszablonowe kształty i wyraziste kolory, mają podkreślać wyjątkowość aranżacji. Wśród wzorów można znaleźć m.in. geometryczne motywy, krzywizny czy złudzenia optyczne.

Grafiki zostały wykonane na powłokach winylowych o wysokiej jakości. Ich faktura przypomina tkaninę, a materiał jest odporny na zabrudzenia i umożliwia łatwą pielęgnację. W ofercie znajdują się również grafiki wykonane na innych materiałach, które mają podwyższone parametry akustyczne.

Przy wyborze odpowiednich wzorów ma pomóc aplikacja Glamora Design Studio. Dzięki niej, po wprowadzeniu zdjęcia wnętrza można zobaczyć jak wybrany wzór będzie się prezentować w pomieszczeniu.

Grafiki ścienne zaprojektowane przez Karima Rashida są dostępne w salonach wyposażenia wnętrz Dekorian.

[RAK]

Data dodania: 01.07.2016