Właśnie ruszył nabór do międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award. Ponownie poszukiwane są oryginalne projekty, które zwrócą uwagę jury.


Konkurs TOP DESIGN award co roku organizowany jest w ramach ARENA DESIGN i ma na celu nie tylko wyłonienie twórców najlepszego wzornictwa, ale i promowanie ich twórczości. Prace muszą wyróżniać się wysokim poziomem wykonania, wartością estetyczną oraz funkcjonalnością. To nagroda ceniona zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Gala podczas ARENA DESIGN 2020

Finałowe projekty zostaną zaprezentowane na jednej z głównych wystaw ARENA DESIGN 2020, która będzie znajdować się w pawilonie 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczystość wręczenia nagród i certyfikatów TOP DESIGN odbędzie się z udziałem przedstawicieli najważniejszych instytucji, stowarzyszeń branżowych, mediów i znanych osobistości związanych z designem.

Zasady konkursu

Prace konkursowe obejmują 12 kategorii, takich jak: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, dziecko, motoryzacja i transport publiczny oraz nauka i przemysł.
Konkurs podzielony jest na dwa etapy – pierwszy polega na początkowej ocenie zgłoszonych prac przez Jury. Drugi etap to zaprezentowanie zakwalifikowanych do niego projektów na wystawie. Następnie wybierani są ostateczni zwycięzcy każdej grupy tematycznej.

Projekty można zgłaszać do 15 grudnia 2019 roku.

ARENA DESIGN odbywa się w dniach 25-28 lutego 2020 r. w pawilonie 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegóły: www.arenadesign.pl
Regulamin konkursu TOP DESIGN award 2020: https://arenadesign.pl/wp-content/uploads/2019/10/REGULAMIN-KONKURSU-TOP-DESIGN-award-2020.pdf

[KK]

Data dodania: 18.11.2019