Projektanci Vox postawili na jesienno-zimowe ocieplenie polskich wnętrz, wskutek czego powstała najnowsza kolekcja paneli podłogowych. Linia Querra to pięć starannie wyselekcjonowanych odcieni dębu, które wiernie odwzorowują naturalny wygląd drewna, zachowując fakturę i rysunek.

Alternatywa dla podłóg drewnianych

Kolekcja Querra to alternatywa dla klasycznych podłóg drewnianych. Wszystko to dzięki zachowaniu zalet występujących w naturalnych deskach, czyli bezpretensjonalnego wyglądu czy ciepła w dotyku. Zminimalizowane zostały również wszelkiego rodzaju wady naturalnego produktu.

Jakość objęta długoletnią gwarancją

Najnowsza kolekcja Vox to panele o wysokiej klasie ścieralności AC4. Wybierając tę klasę ścieralności możemy mieć pewność, że z biegiem czasu nie zmieni się kolor, a odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne będzie znacznie większa niż w przypadku niższych klas. Warto dodać, iż panele są bardzo proste w pielęgnacji. Ponadto producent przyznaje 15-letnią gwarancję dla swoich produktów.

Bogata kolorystyka i wzornictwo

Kolekcja Querra została zaprojektowana zarówno w jasnych, naturalnych barwach, jak i w ciemnych odcieniach. Dzięki temu panele Vox będą doskonale współgrały z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami.

Jasne odcienie paneli takie, jak dąb piaskowy i srebrny to uniwersalne rozwiązanie, które optycznie powiększa powierzchnię. Doskonale sprawdzą się na małych metrażach, na przykład w kawalerkach. Będą również dobrym dodatkiem do ciemnych mebli.

Mocniejsze odcienie takie, jak dąb złoty, naturalny jasny i ciemny, wspaniale współgra z jasnymi meblami i dodatkami, nadając wnętrzu wytworny i elegancki charakter.

Typowe wykończenie

Wszystkie wzory z kolekcji wyposażone są w czterostronną V-fugę. Panele dostępne są w dużych deskach o długości 1380 mm, szerokości 193 mm oraz grubości 8 mm. Na życzenie klienta, firma oferuje usługę montażu przez certyfikowanych przez Vox wykonawców.

Data dodania: 06.09.2018