Marka Porta wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, wypuszczając na rynek nowe wersje popularnej serii Porta GRANDE pod nazwą Natura GRANDE. Dostępne są one w dziewięciu wersjach – jako pełne drzwi, a także z przeszkleniami. Na stronie producenta znajdziemy w tej kolekcji ponad sto modeli.

Drzwi łączą w sobie klasykę drewna i proste, nowoczesne linie. Dostępne są w różnych odcieniach orzecha i dębu, a ozdobione ościeżnicą LEVEL mają być stylowym wykończeniem wnętrza. Oprócz nowoczesnego designu drzwi te mają charakteryzować się najwyższą jakością wykonania. Stworzone zostały ze stabilnej konstrukcji ramiakowej. Każde skrzydło wykańczane jest z wykorzystaniem ekologicznych lakierów wodnych, utwardzanych w technologii UV, co zapewnia ich trwałość i nadaje eleganckie półmatowe wykończenie.

Skrzydła z najnowszej kolekcji Natura GRANDE można zamówić w kolorze naturalnego dębu lub w wersji Satin w odcieniach: winchester, brunatnym, jasnym, tabacco, mocca, nero lub klasycznej bieli. Porta przygotowała taka fornir naturalny w wersji Select na bazie dębu lub orzecha.

[NSH]

Data dodania: 21.12.2017