Grupa Paradyż wprowadziła do oferty trzy nowe kolekcje: nowoczesne płytki Modul / Purio, rustykalne Antico / Arke i nawiązującą do klasycznych kafli Tamoe, które dzięki swojemu różnorodnemu charakterowi pozwalają na dużą indywidualność w aranżacji wnętrz.

W najnowszej ofercie Grupy Paradyż znalazła się nowoczesna kolekcja łazienkowych płytek ściennych i podłogowych Modul / Purio, o wymiarach 30 x 60 cm. Biel i grafit w połączeniu z elegancką prostotą formy, pozwalają stworzyć wnętrza pełne harmonii. Kolekcja gwarantuje pełną swobodę aranżacyjną, stanowiąc doskonałą bazę dla dekoracji uniwersalnych – szklanych listew czy mozaik. Minimalistyczne płytki ścienne Modul można zestawić również z innymi propozycjami Grupy Paradyż.

Kolekcja płytek ściennych Tamoe dostępna jest w sześciu stonowanych kolorach – od bieli, przez odcienie fioletu, aż do czerni. Płytki dostępne są w czterech różnych formatach i dwóch strukturach. Pierwsza – ondulato, wyróżnia się delikatnie falowaną, nierówną powierzchnią. Druga z kolei nawiązuje do klasycznych kafli-cegiełek, z wyraźnie fazowanymi krawędziami. Poszczególne elementy kolekcji Tamoe można łączyć z sobą w dowolny sposób – zarówno w łazience jak i kuchni.

Nowa kolekcja płytek ściennych i podłogowych Antico / Arke w formacie 20 x 60 cm, jest utrzymana w modnym stylu rustykalnym. Surowa biel lakierowanych i strukturalnych płytek ściennych tworzy kontrast z podłogą odwzorowującą postarzane drewno. W kolekcji dostępne są również prasowane mozaiki oraz inserta o majolikowych motywach w żywych kolorach – niebieskim i czerwonym. Warto wspomnieć, że przy tworzeniu kolekcji zastosowano najnowocześniejsze możliwości druku cyfrowego. Technologia ta umożliwiła odzwierciedlenie naturalnego charakteru malowanego drewna. Nadała również płytkom ściennym ornamentalną strukturę – komentuje Łukasz Pietrzak, Menedżer Produktu w Grupie Paradyż. Antico / Arke sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych – jej wyróżnikiem jest dekoracyjna spójność, która pasuje nie tylko do aranżacji łazienki, ale także sypialni, czy salonu.

Data dodania: 04.08.2014