Naturalne parkiety drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością. Dla osób, które szczególnie doceniają ich piękno, Baltic Wood wprowadza na rynek nowe wzory na bazie jesionu. Linię Melody Collection poszerzyły właśnie subtelne Soul Jazz oraz Swing Jazz.

Czerpią inspirację z muzyki początków XX wieku, doskonale wpasowują się we wnętrza klasyczne i nowoczesne, łącząc jednocześnie awangardowy design z wysoką trwałością i szerokim wachlarzem możliwości aranżacyjnych.

Widoczna struktura drewna i wzory słojów są wyznacznikiem oryginalności i bliskości natury. Podłoga Soul Jazz charakteryzuje się ciemnoorzechową barwą, która podkreśli unikalny styl pomieszczeń, natomiast Swing Jazz – wykończona białym lakierem eco – jest wyrazem lekkości i subtelności.

Zróżnicowana kolorystyka linii Melody Collection sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i awangardowych – w stylu skandynawskim czy loftowym. Dostępne są na wzorze klasycznej deski 1-rzędowej, na której boku znajduje się mikrofaza – linia, dzięki której podłoga wydaje się bardziej naturalna. Długotrwałość podłóg gwarantuje trójwarstwowa konstrukcja na bazie coraz bardziej uznawanego jesionu. Łatwy system montażu oraz możliwość instalacji na ogrzewaniu podłogowym to komfort na długie lata.

Data dodania: 11.06.2018