Już w najbliższy piątek po raz ósmy w tym roku będzie można wziąć udział w objazdowej imprezie dedykowanej projektantom – PROCAD EXPO 2010. Tym razem wystawy, konferencje, warsztaty i szereg innych atrakcji będzie można zobaczyć w Lublinie.

PROCAD EXPO to targi adresowane do projektantów, konstruktorów, inżynierów, a także sympatyków systemów wspomagających projektowanie. W tym roku ze względu na wysoką frekwencję odbyło się aż siedem tego typu imprez w różnych miastach Polski. Przed nami ostatnia odsłona tego wydarzenia, która odbędzie się w piątek 15 października w Lublinie w Hotelu Europa.

 

Na uczestników czekają ciekawe warsztaty i konferencje dedykowane konkretnym branżom:

 

  • Architektura i Budownictwo
  • Mechanika, Przemysł, Wytwarzanie
  • Inżynieria Lądowa, Geodezja, Kartografia
  • Media & Entertainment

Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w prezentacjach najnowszych wersji systemów CAD firmy Autodesk, a także innych branżowych nowości technologicznych. W ramach warsztatów goście będą mogli także przetestować pod okiem instruktora prezentowane programy. W trakcie trwania targów specjaliści PROCAD będą odpowiadali na pytania i udzielali przydatnych wskazówek związanych z użytkowaniem systemów CAD.

Impreza zakończy się tradycyjnie około godziny 16 losowaniem nagród spośród uczestników, którzy wypełnili ankiety w punkcie rejestracyjnym.

Udział w imprezie jest bezpłatny, wymaga jedynie uprzedniej rejestracji on-line.

Data dodania: 13.10.2010