Sklepy Komfort wprowadziły do oferty panele z kolekcji Scandinavian Style – podłogi w modnych odcieniach bieli, szarości i beżu, które dodadzą wnętrzu przytulności.

Styl skandynawski to kwintesencja ciepła i prostoty. Wnętrza zaaranżowane w tym stylu są przyjazne, radosne i pełne spokoju. Idealnym uzupełnieniem dla niego są jasne efektownie wyglądające i praktyczne podłogi, dlatego też projektanci współpracujący ze Sklepami Komfort wyselekcjonowali 24 wzory paneli, które znalazły się w kolekcji „Skandinavian Style – panele, które rozjaśnią Twój dom”.

Czterostronna fuga i olejowany charakter naturalnego drewna nadają podłodze szczególny wygląd desek podłogowych, a wzór drewna przechodzi na krótszym boku płynnie z panela na panel, tworząc wrażenie ciągłości rysunku drewna.

Kolekcja jest już dostępna od 5 maja w wybranych sklepach Komfort m.in. w Warszawie i Poznaniu. Panele oferowane są w cenach od 19,95 zł/mkw do 84,99 zł/mkw. Opatentowany system instalacji gwarantuje szybki i prosty montaż bez użycia kleju. Wymiar 1292 x 192 mm.

Data dodania: 07.05.2014