Redakcja magazynu Brief uznała Pawła Wronę, Prezesa Zarządu Barlinek S.A., za jedną z 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie.

Paweł Wrona, Prezes Zarządu firmy Barlinek, został doceniony m.in. za kierowanie firmą Barlinek od 2001 roku, której osiągnięcia są widoczne zarówno na krajowym, jak i europejskim rynku. Barlinek systematycznie poszerza ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów oraz aktywne kształtowanie wizerunku i budowanie marki.

Zdaniem ekonomistów o długookresowym wzroście gospodarczym w istocie decyduje innowacyjność i kreatywność. Właśnie dlatego magazyn Brief już kolejny raz przedstawił na swoich łamach sylwetki 50 osób, które z pasją realizują założenia, pokonując wyzwania i ograniczenia rynku.

Wyróżnione osoby to założyciele firm, ale i zarządzający międzynarodowymi korporacjami, pracownicy przedsiębiorstw działających lokalnie, a także przebojem podbijających kolejne światowe rynki. Reprezentanci zakładów pracy działających od zaledwie kilkudziesięciu miesięcy czy istniejących od wielu dekad. Łączy ich jedno: kreatywność i nieszablonowe podejście do biznesu, które sprawia, że starają się być zawsze o krok przed konkurencją.

Data dodania: 20.02.2012