Firma DLH Poland poszerza asortyment o nowy gatunek drewna tarasowego. Deski z Modrzewia Syberyjskiego zachowują swój wygląd przez lata, są łatwe w konserwacji i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu nadają się idealnie do wykorzystania na zewnątrz domu.

Drewno przeznaczone do budowy tarasu powinno posiadać wyjątkowe właściwości. Występujący na terenach północno-wschodniej Europy i północno-wschodniej Azji Modrzew Syberyjski rośnie w bardzo trudnych warunkach. Jego wzrost za sprawą ciężkiego klimatu jest spowolniony, co powoduje zwiększenie wytrzymałości i trwałości drewna. Gatunek ten odznacza się długowiecznością, wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i naturalne procesy starzenia.

Cechy te sprawiają, że Modrzew Syberyjski chętnie wykorzystywany jest jako materiał na elewacje domów, schodów czy okien. Gatunek ten z powodzeniem wykorzystuje się także do budowy balkonów i tarasów.

Deska tarasowa iDECK firmy DLH Poland

W ofercie DLH Poland dostępne są 2 profile desek tarasowych iDECK z Modrzewia Syberyjskiego o długości od 3600 mm do 4000 mm: dwustronnie drobno ryflowane oraz dwustronnie ryflowane – ryfel drobny i głęboki.

Deski tarasowe iDECK firmy DLH występują w kolorze ciepłego, miodowego złota. Można jednaj także kupić drewno w postaci naturalnej, które starzeje się, zmieniając barwę w srebrzysto-szarą (patynuje).

Orientacyjne ceny

Deska tarasowa iDECK Modrzew Syberyjski AB 26mm x 140mm – 18,00 zł brutto/mb

Deska tarasowa iDECK Modrzew Syberyjski ABC 26mm x 140mm – 16,50 zł brutto/mb

Data dodania: 25.06.2012