11 i 12 września w poznańskiej hali sportowo-widowiskowej Arena będzie można za jednym zamachem znaleźć dla siebie nowe mieszkanie oraz pomysły na to, jak je urządzić. W tych dniach odbywać się będą bowiem Targi Mieszkaniowe i Targi Aranżacji Wnętrz.

Udział w Targach Mieszkaniowych i Targach Aranżacji Wnętrz organizowanych przez Agencję redNet24 to ogromna oszczędność czasu – w jednym miejscu będzie można spotkać się z deweloperami, przeprowadzić wstępne rozmowy i negocjacje, uzyskać cenne porady, a także skorzystać z ciekawych promocji. Podczas imprezy targowej odwiedzający będą mieli także możliwość zapoznania się z pełną gamą elementów wyposażenia wnętrz.

W ramach warsztatów „4 kąty rozum piąty!” będzie można uzyskać darmowe porady prawników, którzy podpowiedzą jak korzystnie kupić mieszkanie. Wystawcy także nie próżnują i zapowiadają szereg konkursów z cennymi nagrodami.

Każdy uczestnik Targów otrzyma również Przewodnik Targowy, który pomoże mu odnaleźć interesujące go informacje, a także bezpłatny Katalog Mieszkaniowy zawierający szczegółowe prezentacje inwestycji mieszkaniowych oraz ofert kredytowych banków.

Tegoroczną ciekawostką jest Targowy Kredyt Mieszkaniowy, który umożliwi zdobycie kredytu na preferencyjnych warunkach (prowizja 0%, obniżona marża).

Na targi będzie można wybrać się całą rodziną – organizatorzy obiecują moc atrakcji również dla dzieci – np. Centrum Zabaw i Edukacji, w którym będzie można pozostawić pociechy pod opieką klownów.

Miejsce Targów: Hala Widowiskowo-Sportowa ARENA, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań
Czas trwania Targów: 11-12 września 2010 r.
Godziny otwarcia Targów: 10:00-17:00
Cena biletu (pojedynczy/rodzinny): 10 zł/15 zł

Więcej szczegółowych informacji: www.targi.tabelaofert.pl

Data dodania: 07.09.2010