Trwa konkurs na projekt koncepcyjny aranżacji wnętrza i witrynę lokalu gastronomicznego w Warszawie. Twórca najlepszej pracy otrzyma 5 tysięcy złotych i gwarancję faktycznej realizacji swojego pomysłu.

Konkurs skierowany jest w szczególności do studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, wydziałów architektury, designerów i artystów. Mimo to mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni, którzy chcą i potrafią przedstawić swoją wizję aranżacji. Zgłoszenia poprzez stronę internetową konkursu należy przesyłać do 9 grudnia br.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego projektu koncepcyjnego restauracji samoobsługowej w segmencie casual dining. Powinien on odpowiadać współczesnym trendom oraz uwzględniać przygotowane przez organizatorów słowa kluczowe (m.in. : wielkomiejskość, minimalizm, Nowy York).

Przedsięwzięcie ma również na celu stworzenie dla młodych i kreatywnych twórców szansy na faktyczną realizację w ramach nowopowstającej sieci restauracji w Polsce. Najlepszy projekt całkowicie lub częściowo będzie wykonany w lokalu w Warszawie.

Pula głównych nagród wynosi 10 tysięcy złotych. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 5 tysięcy, druga nagroda to kwota 3 tysięcy złotych, za zajęcie trzeciego miejsca się nagroda wynosi natomiast 2 tysiące Dodatkowo osoba, z której polecenia spłynie najwięcej zgłoszeń, otrzyma tysiąc złotych.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.wielkomiejska.pl.

Data dodania: 17.11.2011