1 lutego ruszył konkurs fotograficzny marki Velvet pt. “Detal ma znaczenie”. Zabawa skierowana jest do wszystkich miłośników aranżacji wnętrz, którzy nie boją się eksperymentować i chcą odmienić swoją łazienkę. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody: bon o wartości 20 000 zł, porady profesjonalnej stylistki oraz warsztaty z zakresu dekoracji wnętrz.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić opakowanie z limitowanej serii dekoracyjnego papieru toaletowego Velvet Styl & Kolor lub Atmosfera Natury oraz zachować paragon i kod kreskowy aż do samego końca zabawy.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy polega na zabawie w znalezienie trzech szczegółów, którymi różnią się dwie z pozoru identyczne łazienki. Obrazki znajdują się na stronie internetowej quizu. Codziennie 20 osób z najlepszym czasem wygrywa ozdobną puszkę na papier toaletowy.

W drugim etapie konkursu uczestnik przesyła zdjęcie swojej łazienki, którą odmienił papier marki Velvet. Aranżacja zostanie oceniona pod względem kreatywności i zmysłu estetyki. Nagrodę główną stanowi 20 000 zł na urządzenie mieszkania. Dodatkowo, zwycięzca będzie mógł spotkać się ze znaną profesjonalną projektantką wnętrz – Małgorzatą Andryszczyk, stylistką Dekoratorni TV. Na życzenie zwycięzcy artystka może odwiedzić jego mieszkanie lub doradzić mu podczas zakupów w sklepie.

 Organizator przewidział również dodatkowe nagrody w postaci 10 zaproszeń na wyjazdowe warsztaty stylizacji wnętrz, prowadzone przez wspomnianą już stylistkę.

Konkurs potrwa do 14 kwietnia. W maju planowany jest wernisaż nagrodzonych zdjęć.

Data dodania: 14.02.2013