Grupa Paradyż zachęca do udziału w konkursie “Wzbogać swoją kolekcję o nagrodę”. Do wygrania jest m.in. samochód Alfa Romeo Giuletta. Aby wziąć udział w rywalizacji należy do 22 września br. kupić płytki ceramiczne organizatora oraz rozwiązać zadanie konkursowe na jego stronie internetowej.

Zasady udziału w konkursie Grupy Paradyż są bardzo łatwe. Do 22 września br. należy dokonać zakupu płytek ceramicznych pierwszego gatunku marki Paradyż lub My Way Paradyż Group za minimum 1000 zł, a następnie zarejestrować się poprzez podanie nr rachunku lub faktury na stronie www.kolekcjapiekna.pl. Tam też znajduje się zadanie konkursowe polegające na kreatywnym dobraniu najlepszego dodatku do jednej spośród czterdziestu propozycji aranżacji wnętrz. Kolejnym krokiem jest uzasadnienie swojego wyboru. Co ważne, w konkursie można wziąć udział wielokrotnie.

Na laureatów zabawy, oprócz nagrody głównej w postaci auta, czeka również 5 kompletów męskich i damskich zegarków Tissot oraz 10 kart przedpłacowych o wartości 1000 zł. Natomiast osoby, które kupiły płytki za kwotę większą niż 3000 zł brutto będą mogły wygrać poradę profesjonalnego architekta lub możliwość wykonania dekoracyjnego szklanego panelu z dowolnie wybraną przez siebie grafiką.

W skład jury konkursowego wejdzie wejdzie m.in. Małgorzata Tomczyk – redaktor naczelna miesięcznika “Dobre Wnętrze” oraz przedstawiciele Grupy Paradyż. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 października br.

Data dodania: 13.08.2013